Новини

Оновлено умови видачі ліцензій на використання іноземної валюти як засобу платежу на території України pic 2018-05-14 pic 17:00:47

Для отримання індивідуальних ліцензій на використання безготівкової іноземної валюти на території України як засобу платежу більше не потрібно подавати довідки уповноважених банків з реквізитами рахунків, які заявник планує використовувати для здійснення валютної операції.

Перейти до статті Спрощення умов ведення бізнесу pic 2018-05-14 pic 16:56:36

Кабінет Міністрів України ухвалив пакет рішень, що спрощують умови ведення бізнесу. Рішення були розроблені Мінекономрозвитку, одна з ініціатив якого - запровадження ризик-орієнтованого підходу в діяльності інспекційних органів.

Перейти до статті Україна із новим кіберзаконом pic 2018-05-14 pic 16:16:16

09 травня цього року набув чинності Закон України №2163-19 “Про основні засади забезпечення кібербезпеки України”, який визначає основи забезпечення захисту національних інтересів України в кіберпросторі, основні цілі, напрямки та принципи державної політики в сфері кібербезпеки. Закон багатий на нові визначення та поняття (кібербезпека, кіберзагроза, кіберпростір, кібератака тощо) та передбачає створення Національної системи кібербезпеки, а також Урядової команди реагування на комп'ютерні надзвичайні події CERT-UA.

Перейти до статті