Новини

ВГСУ: Відповідальність за відшкодування збитків, завданих пошкодженням автомобіля в результаті ДТП внаслідок невідповідності стану автомобільної дороги вимогам безпеки руху повинні нести органи місцевого самоврядування pic 2017-08-31 pic 12:01:50

Фабула судового акту:  Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ, позивач) звернулось до господарського суду з позовом до Чернівецької міської ради про стягнення 47 259, 69 грн. майнової шкоди, завданої в результаті дорожньо-транспортної пригоди, яка мала місце внаслідок невиконання відповідачем обов'язку з утримання дороги в належному та безпечному стані для дорожнього руху.  Так, з автомобілем MERSEDES-BENZ, , яким керував фінансовий директор ТОВ сталася дорожньо-транспортна пригода, - автомобіль в'їхав у неогороджену (непозначену) вибоїну, яка знаходилася на проїжджій частині, внаслідок чого автомобіль зазнав механічних пошкоджень. В подальшому до участі у справі як третіх осіб на стороні відповідача було залучено ПАТ по газопостачанню та газифікації  та комунальне підприємство водоканал.

Перейти до статті ВССУ з розгляду цивільних і кримінальних справ щодо сплати судового збору споживачами pic 2017-08-15 pic 18:03:15

Статтею 5 ЗУ "Про судовий збір" не передбачено звільнення споживачів від сплати судового збору за позовами, пов'язаними з порушенням їхніх прав, а ЗУ "Про захист прав споживачів" така пільга передбачена.

Перейти до статті Запропоновано нову модель валютного регулювання pic 2017-08-15 pic 10:05:16

Ще в грудні минулого року НБУ представив свою концепцію нової моделі валютного регулювання, а також дорожню карту щодо її запровадження. Вони стали основою для законопроекту «Про валюту», розміщеного 9 серпня на сайті регулятора.

Перейти до статті Схвалено проект енергетичної стратегії України до 2035 року pic 2017-08-15 pic 06:00:17

10 серпня урядовий комітет з питань економічної, фінансової та правової політики схвалив Енергетичну стратегію України до 2035 року. Після цього її практично автоматично буде прийнято на засіданні Кабміну.

Перейти до статті